epoxy-nabytok-domino-logo-header-v01
← Späť na: stolárstvodomino.sk

Viac o nás

25 rokov skúseností

Už viac ako 25 rokov pre Vás vyrábame kvalitný masívny nábytok. Teraz prichádzame s novým spôsobom, ako skrášliť Váš domov—masívny nábytok s epoxidovou živicou.

25+ rokov skúseností a tradícii

Sme rodinný podnik a sme hrdí na naše produkty a služby zákazníkom. Na výrobu nábytku používame len tie najkvalitnejšie materiály a za svojím spracovaním si stojíme. Veríme, že nábytok má byť krásny a funkčný a snažíme sa vytvárať kúsky, ktoré vydržia generácie. Naším cieľom je vytvoriť kvalitný nábytok, ktorý bude milovať a oceňovať v nadchádzajúcich rokoch.

Sme stolárska dielňa, ktorá vyrába nábytok z dreva a epoxidovej živice. Používame prvotriedne materiály a najnovšie technológie, aby sme vytvorili jedinečné kúsky, ktoré sú krásne aj funkčné. Naša stolárska dielňa sídli v srdci Belianskych Tatier, v obci Tatranská Kotlina a náš nábytok je cenený pre svoju originalitu a vysokú kvalitu.

Najnovšie produkty

Inšpirujte sa na Facebooku

Pridajte sa k nám na našej Facebook stránke a inšpirujte sa aj Vy našou doterajšou prácou

Sledujte nás na Instagrame

Sledujte nás na Instagrame a zdieľajte Vaše názory na našu prácu, získajte zľavy alebo sa zapojte do súťaže

Cenová ponuka na počkanie

Zatelefonujte nám alebo nám napíšte. Radi sa s Vami spojíme a spoločne zistíme, ako Vám môžme pomôcť. Pre cenové ponuky na počkanie volajte: +421 917 366 466, alebo nám pošlite správu.

michal-macak-epoxy-nabytok-stolarstvo-domino-profil-v01